Jak nakupovat.

Vyberte dílo

1. Pokud se Vám zalíbil nějaký obraz, napište mi email s informací o který obraz se jedná a já Vám obratem pošlu více fotek s detaily.

2. V případě, že chcete vědět, jak bude vybraný obraz vypadat ve Vašem interiéru, pošlete mi fotografii prostoru, ve kterém plánujete obraz umístit. Díky zhotovené vizualizaci budete mít možnost si živě představit, jestli je to ta správná volba.

3. Po vzájemné dohodě lze obrazy vidět „na živo“ v okolí Bystřice nad Olší nebo ve Zlíně. Případně sledujte moje facebookové stránky, kde jsou postupně přídávané aktuality o mých výstavách a obraz si můžete odnést přímo z galerie.

4. Ceny a rozměry  jednotlivých obrazů jsou uvedeny přímo v online galerii. Stálých zákazníků si vážím a proto jim vždy ráda nabídnu 10 % slevu 🙂

5. Obrazy jsou malované na bavlněných nebo lněných plátnech na rámu (což neznamená, že jsou rámované) a jsou signované vpravo dole.

Doručení

1. Ceny obrazů jsou uvedené včetně balného a přepravného po celé České republice.

2.  Obrazy zpravidla posílám prostřednictvím České pošty jako křehký balík na dobírku a díky aplikaci (Track & Trace) máte svůj balík neustále na očích. Zasílky jsou pečlivě zabaleny a řádně pojištěny. Pokud Vám doprava Českou poštou nevyhovuje, můžeme vybrat jiný způsob dopravy.

3. Snažím se, aby Vaše objednávka k Vám dorazila co nejrychleji. Pokud nejsem zrovna na cestách, zasílku předám dopravci do 10 pracovních dní od objednávky.

V případě jakýchkoliv nejasnosti mne prosím neváhejte kontaktovat.

Zpět do mojí galerie obrazů.